Dołącz do nas

Dołącz do Nas w każdej chwili

     Nasze treningi trwają przez cały rok, zapewniając Ci możliwość rozwijania umiejętności w dyscyplinie kajak polo. Niezależnie czy jesteś dziewczynką czy chłopcem, serdecznie Cię witamy! Najlepszym momentem na rozpoczęcie treningów jest okres szkoły podstawowej, to idealny moment, aby do nas dołączyć.

     Nie musisz martwić się o sprzęt – zapewniamy go na miejscu podczas treningów. Aby zagwarantować Ci najwyższą jakość i bezpieczeństwo, nasi wykwalifikowani instruktorzy zadbają o każdy detal Twojej nauki. Nasze zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze i stawiamy na pełne bezpieczeństwo każdego uczestnika.

     Nie tylko trenujemy – w okresie wakacyjnym organizujemy ekscytujące obozy sportowe oraz półkolonie. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w świat kajak polo jeszcze bardziej intensywnie i zdobywać nowe umiejętności. Przygotowujemy się również do udziału w zawodach sportowych zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych, dając Ci możliwość rywalizacji na różnych poziomach. U nas nie tylko zdobywasz umiejętności sportowe, ale również spędzasz czas w miłym towarzystwie, ucząc się wartości takich jak współpraca, rywalizacja i szacunek.

     Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu treningów dla grupy początkującej dostępne są pod numerami kontaktowymi oraz na naszym fan page’u klubowym.   Kontakt

     Dołącz do naszej rosnącej rodziny i ciesz się aktywnym spędzaniem czasu, zdobywaniem umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać i podzielić się naszą pasją!

290590491_5177092055738106_4062828179930262579_n

Sponsorzy:

Partnerzy: